Trainingstijden

Trainingstijden en veldindeling seizoen 2020-2021

Hieronder vind je de link naar het schema met de trainingstijden en de veldindeling van alle teams.

Zie hier het concept trainingsschema

Verzoek aan de trainers:

- train op het aangegeven tijdstip, op het juiste veld en het aangegeven deel van het veld;
- per groep één zak ballen, hesjes en hoedjes, (zorg dat na de training alles nog compleet is, tellen dus!);
- doelen na gebruik opruimen, inklappen en eventueel op slot;
- zorg dat het eventuele afval opgeruimd wordt (flesje drinken etc.);
- wijs elkaar erop.

Trainingstijden.jpg

 

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Schoonhoven JO19-2 12.30 - 14.30
  • 2
  • Zolang de corona-maatregelen gelden, wordt er om de 14 dagen op zaterdag getraind/gevoetbald.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Schoonhoven JO8-1 16.00 - 17.00 Coen Augusteijn
  • 2
  • -
Schoonhoven JO8-2 16.00 - 17.00 Patrick van der Horst
  • 2
  • -
Schoonhoven JO9-1 17.00 - 18.00 Marco van Kleef, Johan Vrieselaar
  • 2
  • -
Schoonhoven JO9-2 17.00 - 18.00 Martin van der Horst, M El Ghoulbzouri
  • 2
  • -
Schoonhoven JO9-3 17.00 - 18.00 Abdel Abchrim, Brahim Allaoui
  • 2
  • -
Schoonhoven JO10-1 17.00 - 18.00 Hafid Lemdaghri
  • 3
  • -
Schoonhoven JO10-2 17.00 - 18.00 Jevon Kooij, John Ooms
  • 3
  • -
Schoonhoven JO11-2 18.00 - 19.00 Rene Voges, Francois van der Hek
  • 3
  • -
Schoonhoven JO11-3 18.00 - 19.00 Vincent Hobo, Khalid Afkir
  • 2
  • -
Schoonhoven JO11-4 18.00 - 19.00 Niels Slingerland, Jayden Ramdutt
  • 3
  • -
Schoonhoven JO12-1 18.00 - 19.00 Roy - Monnichmann, Baaike Ooms
  • 2
  • -
Schoonhoven JO12-2 18.00 - 19.00 Bianca van Donselaar, Roeland Lambers
  • 2
  • -
Schoonhoven JO12-3 18.00 - 19.00 Jeroen Schep, Daan van Hooff
  • 2
  • -
Schoonhoven JO12-4 18.00 - 19.00 Ibrahim Sadiki, Oualid Seddik
  • 2
  • -
Schoonhoven JO15-1 19.00 - 20.00 Rob van Woerkom
  • 3
  • 6
  • -
Schoonhoven JO15-2 19.00 - 20.00 Jan Pieter de Jong
  • 3
  • 7
  • -
Schoonhoven JO15-3 19.00 - 20.00 Jeroen Boef, Richard Koppendraaier
  • 3
  • 8
  • -
Schoonhoven JO17-3 19.00 - 20.00 Jaimey den Boer, Tommy - Overbeek
  • 2
  • 10
  • -
Schoonhoven JO17-4 19.00 - 20.00 Kris Houben
  • 2
  • 9
  • -
Schoonhoven JO17-2 20.00 - 21.15 Jack Getrouw, Marcel de Wit
  • 2
  • 3
  • -
Schoonhoven JO17-1 20.00 - 21.30 Piet Jan Boringa, John van Asperen
  • 2
  • 4
  • -
Schoonhoven JO19-1 20.00 - 21.30 Lee Prest, Arjan Stolk
  • 3
  • 1
  • -
Schoonhoven JO19-2 20.00 - 21.30 Richard Blom
  • 3
  • 2
  • Zolang de corona-maatregelen gelden, vervalt de maandag training.

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Schoonhoven JO11-1 18.00 - 19.00 Aswin Hartmann, Maurits De Bruin
  • 3
  • -
Schoonhoven JO13-1 18.30 - 19.30 Hayo Nagtegaal
  • 2
  • 5
  • -
Schoonhoven JO13-2 18.30 - 19.30 Marco van der Laan, Martijn Snoeck
  • 2
  • 6
  • -
Schoonhoven 7 20.00 - 21.15
  • 3
  • 4
  • -
Schoonhoven 1 20.30 - 22.00 Raymond van der Kort, René Zuurmond
  • 2
  • 1
  • -
Schoonhoven 2 20.30 - 22.00 Ari Nagtegaal, Aswin Hartmann
  • 2
  • 2
  • -
Schoonhoven 3 20.30 - 22.00 Simon van Nieuwkasteele
  • 3
  • 3
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Schoonhoven WF - L'Orange 10.00 - 11.00
  • 2 LV
  • 1
  • -
Schoonhoven JO7-1 17.00 - 18.00 Rene Voges
  • 2
  • -
Schoonhoven JO7-2 17.00 - 18.00 Rene Voges
  • 2
  • -
Schoonhoven JO8-1 17.00 - 18.00 Coen Augusteijn
  • 2
  • -
Schoonhoven JO8-2 17.00 - 18.00 Patrick van der Horst
  • 2
  • -
Schoonhoven JO10-1 17.00 - 18.00 Hafid Lemdaghri
  • 3
  • -
Schoonhoven JO10-2 17.00 - 18.00 Mateo den Besten, Lars Slingerland
  • 3
  • -
Schoonhoven JO11-2 18.00 - 19.00 Francois van der Hek, Jesse Wilzing
  • 2
  • -
Schoonhoven JO11-3 18.00 - 19.00 Vincent Hobo, Khalid Afkir
  • 3
  • -
Schoonhoven JO11-4 18.00 - 19.00 Niels Slingerland, Jayden Ramdutt
  • 2
  • -
Schoonhoven JO12-1 18.00 - 19.00 Roy - Monnichmann, Baaike Ooms
  • 3
  • -
Schoonhoven JO12-2 18.00 - 19.00 Esther Broeders, Bianca van Donselaar
  • 3
  • -
Schoonhoven JO12-3 18.00 - 19.00 Jeroen Schep, Daan van Hooff
  • 3
  • -
Schoonhoven JO12-4 18.00 - 19.00 Ibrahim Sadiki, Oualid Seddik
  • 3
  • -
Schoonhoven JO15-1 19.00 - 20.00 Rob van Woerkom
  • 3
  • 6
  • -
Schoonhoven JO15-2 19.00 - 20.00 Jan Pieter de Jong
  • 3
  • 7
  • -
Schoonhoven JO17-3 19.00 - 20.00 Jaimey den Boer, Tommy - Overbeek
  • 2
  • 10
  • -
Schoonhoven JO17-4 19.00 - 20.00 Kris Houben
  • 2
  • 9
  • -
Schoonhoven JO19-1 19.00 - 20.30 Lee Prest, Arjan Stolk
  • 3
  • 1
  • -
Schoonhoven JO17-2 20.00 - 21.15 Jack Getrouw, Marcel de Wit
  • 2
  • 3
  • -
Schoonhoven JO17-1 20.00 - 21.30 Piet Jan Boringa, John van Asperen
  • 2
  • 4
  • -
Schoonhoven JO19-2 20.00 - 21.30 Richard Blom
  • 3
  • 2
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Schoonhoven JO9-1 17.00 - 18.00 Marco van Kleef, Johan Vrieselaar
  • 2
  • -
Schoonhoven JO9-2 17.00 - 18.00 Martin van der Horst, M El Ghoulbzouri
  • 3
  • -
Schoonhoven JO9-3 17.00 - 18.00 Abdel Abchrim, Brahim Allaoui
  • 2
  • -
Schoonhoven JO11-1 18.00 - 19.00 Hassan Lairi, Farid Soussen
  • 3
  • -
Schoonhoven JO15-3 18.00 - 19.00 Jeroen Boef, Richard Koppendraaier
  • 2
  • 8
  • -
Schoonhoven JO13-1 18.30 - 19.30 Hayo Nagtegaal
  • 3
  • 5
  • -
Schoonhoven JO13-2 18.30 - 19.30 Edgar Houtzager, Marco van der Laan
  • 3
  • 6
  • -
Schoonhoven 4 19.00 - 20.30
  • 2
  • 4
  • -
Schoonhoven 5 19.00 - 20.30
  • 2
  • 5
  • -
Schoonhoven 6 19.00 - 20.30
  • 3
  • 6
  • -
Schoonhoven 35+ 20.00 - 21.30
  • 3
  • 3
  • -
Schoonhoven ReVeCo 1 20.00 - 21.30
  • 3
  • 4
  • -
Schoonhoven ReVeCo 2 20.00 - 21.30
  • 3
  • 6
  • -
Schoonhoven ReVeCo 3 20.00 - 21.30
  • 3
  • 7
  • -
Schoonhoven 1 20.30 - 22.00 Raymond van der Kort, René Zuurmond
  • 2
  • 1
  • -
Schoonhoven 2 20.30 - 22.00 Ari Nagtegaal, Aswin Hartmann
  • 2
  • 2
  • -
Schoonhoven 3 20.30 - 22.00 Simon van Nieuwkasteele
  • 3
  • 3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!