11 maart 22:00 Een samenvatting van de wedstrijd van ons 1e team tegen de koploper De Alblas.meer »
5 maart 8:45 Wat een mooie verrassing! Vandaag ontvingen we een extra bijdrage van € 3.556 van de VriendenLoterij.meer »
22 december 8:00 De walking footballers van VV Schoonhoven hebben hun jaarlijkse donatie voor het gebruik van faciliteiten en voorzieningen overhandigd aan voorzitter Paul van Schaik. De cheque zal gebruikt worden voor het stimuleren van het voetbalplezier van de jongste leden. meer »
22 december 7:45 Mark Weel is momenteel bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer van vv Schoonhoven. De samenwerking met de staf en de selectie verloopt uitstekend. Het bestuur van de zaterdag 3e klasser is tevreden over de werkwijze van Mark en zijn derhalve samen overeengekomen om ook volgend seizoen met elkaar verder te gaan.
16 december 13:15 Streakers heeft de barcommissie van VVS voorzien van nieuwe kleding. De voltallige crew heeft een polo en een sweater ontvangen in onze clubkleuren!meer »
16 november 21:00 Onze beheercommissie zorgt er voor dat ons complex er netjes bij blijft te liggen. Ze onderhouden onder andere onze kunstgrasvelden, krijten de lijnen van het eerste veld en ruimen de bladeren en het vuil op. meer »
6 november 10:45 Peet Borst banden techniek BV heeft de zowel de zaterdag 1 als de zaterdag 2 in het nieuw gestoken. Zowel de begeleiding als de spelers ontvingen presentatiekleding waarmee bij uit- en thuiswedstrijden de teams goed voor de dag kunnen komen. meer »
6 september 17:00 Op 3 oktober a.s. staat de Algemene Leden Vergadering om 20 uur gepland in de kantine van VV Schoonhoven. De agenda is als volgt: meer »
6 september 13:45 Op 21 augustus is het wekelijkse nieuwe ESPN-programma “de Voetbalkantine” begonnen. Een liveprogramma waarin Wouter Bouwman en Yordi Yamali elke week 4 gasten uit de voetbalwereld ontvangen.
14 augustus 10:00 Gisteren vond de eerste training plaats van de selectie van 1, 2 en O23. Samen met de jeugd van JO19 werd gestart om 10 uur met een ochtendtraining. Na de lunch werd er een onderling toernooi gespeeld. Het was een warme maar mooie seizoen opening.
12-08 Gezondheidsdag 3 september
08-07 RIZ Bouw blijft verbonden aan VV Schoonhoven
08-06 Zaterdag 2 juli Familiedag
30-05 Bedrijfsvoetbal 1 juli, nu inschrijven !
24-05 Sjaak Driesen overleden
23-05 Eindfeest supportersvereniging
20-05 SAVE the dates 1 & 2 juli
09-05 PUBquiz
09-05 Old Stars Schoonhoven - toernooi impressie
07-05 Fiks je buurt!!
24-04 Terug in de tijd - VDV
15-02 Jordi Hak tekent contract bij Sparta
24-01 Mark Weel nieuwe hoofdtrainer vv Schoonhoven
09-01 Terug in de tijd
24-12 Houd ons mooie complex netjes!
24-12 Vrijwilligers gezocht voor onze beheercommissie!
22-12 Nieuwjaarsactiviteiten afgelast
21-12 Businessclub sponsort talententeam
19-12 Jeugd geniet volop van voetbalclinic!
15-12 Belangrijke info over de clinic van 18 december a.s.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.