3e klasse B

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 feb 11:15 VEP 2 Schoonhoven 2
5 feb 11:45 Floreant 2 Sportlust '46 3
5 feb 12:00 BSC '68 2 Alphia 2
5 feb 12:00 Rohda '76 2 Woerden 2
5 feb 12:00 VV Haastrecht 2 Bergambacht 2
5 feb 13:00 Be Fair 3 Gouda 2
5 feb 14:15 ARC 5 Zevenhoven 2
12 feb 11:45 Woerden 2 Sportlust '46 3
12 feb 11:45 Zevenhoven 2 VV Haastrecht 2
12 feb 12:00 Alphia 2 VEP 2
12 feb 12:00 BSC '68 2 ARC 5
12 feb 12:00 Gouda 2 Floreant 2
12 feb 12:30 Bergambacht 2 Rohda '76 2
12 feb 13:15 Schoonhoven 2 Be Fair 3
19 feb 11:15 VEP 2 Woerden 2
19 feb 11:30 Rohda '76 2 BSC '68 2
19 feb 11:45 Floreant 2 Zevenhoven 2
19 feb 12:00 VV Haastrecht 2 Alphia 2
19 feb 13:00 Be Fair 3 Bergambacht 2
19 feb 13:00 Sportlust '46 3 Gouda 2
19 feb 14:15 ARC 5 Schoonhoven 2
12 mrt 11:45 Woerden 2 Floreant 2
12 mrt 11:45 Zevenhoven 2 Rohda '76 2
12 mrt 12:00 Alphia 2 Be Fair 3
12 mrt 12:00 BSC '68 2 VEP 2
12 mrt 12:00 Gouda 2 ARC 5
12 mrt 12:30 Bergambacht 2 Sportlust '46 3
12 mrt 12:45 Schoonhoven 2 VV Haastrecht 2
19 mrt 11:15 VEP 2 Zevenhoven 2
19 mrt 11:30 Rohda '76 2 Alphia 2
19 mrt 11:45 Floreant 2 Schoonhoven 2
19 mrt 12:00 VV Haastrecht 2 BSC '68 2
19 mrt 12:30 Bergambacht 2 Gouda 2
19 mrt 13:00 Be Fair 3 Woerden 2
19 mrt 13:00 Sportlust '46 3 ARC 5
26 mrt 11:45 Floreant 2 Be Fair 3
26 mrt 11:45 Woerden 2 VV Haastrecht 2
26 mrt 11:45 Zevenhoven 2 Alphia 2
26 mrt 12:00 Gouda 2 Rohda '76 2
26 mrt 12:45 Schoonhoven 2 BSC '68 2
26 mrt 13:00 Sportlust '46 3 VEP 2
26 mrt 14:15 ARC 5 Bergambacht 2
2 apr 11:15 VEP 2 ARC 5
2 apr 11:30 Rohda '76 2 Floreant 2
2 apr 12:00 Alphia 2 Schoonhoven 2
2 apr 12:00 BSC '68 2 Zevenhoven 2
2 apr 12:00 VV Haastrecht 2 Gouda 2
2 apr 12:30 Bergambacht 2 Woerden 2
2 apr 13:00 Be Fair 3 Sportlust '46 3
9 apr 11:45 Floreant 2 Bergambacht 2
9 apr 11:45 Woerden 2 BSC '68 2
9 apr 11:45 Zevenhoven 2 Be Fair 3
9 apr 12:00 VV Haastrecht 2 VEP 2
9 apr 12:45 Schoonhoven 2 Gouda 2
9 apr 13:00 Sportlust '46 3 Rohda '76 2
9 apr 14:15 ARC 5 Alphia 2
23 apr 11:15 VEP 2 Floreant 2
23 apr 11:30 Rohda '76 2 Be Fair 3
23 apr 11:45 Zevenhoven 2 Schoonhoven 2
23 apr 12:00 Alphia 2 Sportlust '46 3
23 apr 12:00 BSC '68 2 Bergambacht 2
23 apr 12:00 Gouda 2 Woerden 2
23 apr 14:15 ARC 5 VV Haastrecht 2
30 apr 11:30 Rohda '76 2 VEP 2
30 apr 11:45 Floreant 2 VV Haastrecht 2
30 apr 11:45 Woerden 2 Schoonhoven 2
30 apr 12:00 Gouda 2 Zevenhoven 2
30 apr 12:30 Bergambacht 2 Alphia 2
30 apr 13:00 Be Fair 3 ARC 5
30 apr 13:00 Sportlust '46 3 BSC '68 2
14 mei 11:15 VEP 2 Be Fair 3
14 mei 11:45 Zevenhoven 2 Woerden 2
14 mei 12:00 Alphia 2 Floreant 2
14 mei 12:00 BSC '68 2 Gouda 2
14 mei 12:00 VV Haastrecht 2 Sportlust '46 3
14 mei 12:45 Schoonhoven 2 Bergambacht 2
14 mei 14:15 ARC 5 Rohda '76 2
21 mei 11:30 Rohda '76 2 Schoonhoven 2
21 mei 11:45 Floreant 2 BSC '68 2
21 mei 11:45 Woerden 2 ARC 5
21 mei 12:00 Gouda 2 Alphia 2
21 mei 12:30 Bergambacht 2 VEP 2
21 mei 13:00 Be Fair 3 VV Haastrecht 2
21 mei 13:00 Sportlust '46 3 Zevenhoven 2
28 mei 11:15 VEP 2 Gouda 2
28 mei 11:45 Zevenhoven 2 Bergambacht 2
28 mei 12:00 Alphia 2 Woerden 2
28 mei 12:00 BSC '68 2 Be Fair 3
28 mei 12:00 VV Haastrecht 2 Rohda '76 2
28 mei 12:45 Schoonhoven 2 Sportlust '46 3
28 mei 14:15 ARC 5 Floreant 2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!